Pedikúra - čekárna

Pedikúra

Manikúra

Masáže nohou

Reflexní terapie

Oldřiška Daňková
Hudcova 74a, Brno - Medlánky

tel. 723 428 062

Parkování před objektem!

Bezbariérový přístup!

Vaše děti zabavíme nebo i obsloužíme!

logo

MANIKÚRA - ruce jsou zrcadlem Vaší duše
 • Klasická manikúra
  V rámci této služby se provádí úprava nehtů pilováním na požadovanou délku, úprava a odstranění nehtových kůžiček změkčených ve vodní lázni nebo pomocí speciálního olejíčku. Následuje vyleštění nehtových plotének a aplikace výživného oleje do nehtových valů.
  Cena: 400,- Kč

 • Manikúra s lakováním
  Klasická manikúra s lakováním nehtů standardním lakem podle vlastního výběru.
  Cena: 500,- Kč

 • Lakování, zdobení (podle obtížnosti)
  Francouzské lakování, zdobení nehtů drobnými perličkami, barevnými kamínky, nebo obtisky apod.
  Cena: od 300,-Kč

 • P-shine (japonská manikúra)
  P-shine je stále oblíbenější metoda úpravy a výživy nehtů. Zaleštěním výživných látek do nehtového lůžka dochází k obnovení lámavých, roztřepených a nerostoucích nehtů, zvyšuje jejich lesk. Nehty jsou ošetřovány speciální pastou, kdy malé brusné částečky zahladí všechny nerovnosti na povrchu nehtů a takto zaleštěné nehty jsou chráněné vůči nepříznivým vnějším vlivům jako je voda, saponáty apod. P-Shine manikúra je čistě přírodní technika úpravy nehtů, která leští a vyživuje zároveň. Pro udržení výživných vlastností P-Shinu se doporučuje aplikovat P-Shine dvakrát do měsíce. P-Shine není určen jen pro ženy. Také mužům poslední dobou stále více záleží na upraveném vzhledu rukou a P-Shine je pro ně přirozenou metodou péče o nehty. P-Shine obsahuje včelí vosk, mateří kašičku a křemičitou hlinku, která se těží v japonském moři. Dále obsahuje bentonit, jemné parafíny, glycerin, panthenol, vitamíny A, E, H a provitamín B5.
  Cena: 250,-Kč

 • parafínový zábal
  Parafín je speciální vosk, který se používá k léčebným i kosmetickým účelům. Parafínový zábal prokrvuje pokožku, prohřívá svaly, uvolňuje a zvyšuje krevní oběh. Uvolňuje ztuhlé a bolestivé klouby, zejména pak při degenerativním onemocnění kloubů rukou. Kůže se stává vláčnou a elastickou, proto se parafínový zábal doporučuje zejména na vysušenou a zhrublou pokožku. Parafín je získaný z ropy a obohacený o vitamín E a vyniká svou schopností zadržovat teplo. Jedná se v podstatě o lokální termoterapii (teploléčbu), která se běžně aplikuje i v lázních a rehabilitačních zařízeních. Zvýšením prokrvení kůže lépe absorbuje minerály obsažené v parafínu. Parafínové zábaly působí blahodárně na nervovou soustavu, cítíte se po nich uvolněně a relaxovaně.
  Cena: 100,-Kč

Hanákovy stélky řeší:
- vbočený palec
- zborcenou klenbu
- ostruhy, otlaky
- kuří oka
- problémy páteře
Naše studio je členem:
České podiatrické společnosti
Ozdobte Vaše nohy našimi doplňky