Pedikúra - čekárna

Pedikúra

Manikúra

Masáže nohou

Reflexní terapie

Oldřiška Daňková
Hudcova 74a, Brno - Medlánky

tel. 723 428 062

Parkování před objektem!

Bezbariérový přístup!

Vaše děti zabavíme nebo i obsloužíme!

logo
REFLEXNÍ MASÁŽ - chodidlo může být jednou z cest k Vašemu zdraví
Reflexologie je založena na poznatku, že ze všech žláz a orgánů vedou nervy celým tělem a mají vývody ve šlapkách. Tam jsou také rozeznatelné a hmatatelné. Dr. W.F.Fitzgerald touto metodou léčil již v roce 1913. Stejně tak jsou popisy těchto metod obsaženy ve spisech indických a čínských starých několik tisíciletí. Stimulace příslušného orgánu ke zlepšení jeho stavu a vitality je pak založena na specifickém masírování reflexní plošky příslušné danému orgánu.

Rozsah a četnost reflexní masáže nemá obecný charakter. Je zcela závislý na individuálních potížích jejich intenzitě a osobnosti dotyčného. Účinné reflexní masáži vždy předchází tzv. diagnostika z chodidla a eventuálně i rozhovor o příslušných potížích.

Původní podstatou těchto metod bylo identifikovat potíže a předcházet propuknutí chorob v plném rozsahu. Cílem je pak iniciovat vlastní organismus a imunitní systém k vitalitě a k eliminaci počínajících problémů. Reflexní masáž nelze chápat jako náhradu odborného lékařského zákroku, zejména ne v akutních případech, ale může být součástí a podporou této léčby a napomoci k jejímu kladnému účinku.

Z uvedeného vyplývá, že i otázku ceny této služby není možno řešit položkovým ceníkem. Proto zde uvádíme pouze orientační sazbu 600,- Kč / 1 masážní hodinu. Přičemž minimální doba péče není zpravidla kratší než 30 min

Hanákovy stélky řeší:
- vbočený palec
- zborcenou klenbu
- ostruhy, otlaky
- kuří oka
- problémy páteře
Naše studio je členem:
České podiatrické společnosti
Ozdobte Vaše nohy našimi doplňky