Pedikúra - čekárna

Pedikúra

Manikúra

Masáže nohou

Reflexní terapie

Oldřiška Daňková
Hudcova 74a, Brno - Medlánky

tel. 723 428 062

Parkování před objektem!

Bezbariérový přístup!

Vaše děti zabavíme nebo i obsloužíme!

logo
PEDIKÚRA - Chodidlo je nosným prvkem celého těla
Přesto, že je pedikúra dosti důležitá, najdeme mnoho lidí, kteří tento druh péče podceňují a berou jen jako nepodstatnou část péče o tělo. Naše nohy jsou denně zatěžovány, v součtu, tlakem několika set tun. Průměrné nohy jsou 16 hodin denně uvězněny v botách, kde je asi 41oC. 80% všech problémů nohou vzniká důsledkem nevhodné obuvi. Jsou to: kuří oka, bolest paty, patologie nohy, dermatomykóza atd. Pokožka nohou se příliš nepromašťuje a bývá sušší. Může proto tvořit na některých místech silnou rohovou vrstvu – otlaky. Nejčastěji na hraně paty a palce. Naše chodidla jsou protkána reflexními body a ty jsou neustále drážděny. Proto velmi záleží na zdravotním stavu nohy, která ovlivňuje nejen celé postavení našeho těla, ale i funkci orgánů.

 • Klasická mokrá pedikúra
  - Před ošetřením se nohy namáčí ve vodní lázni s příslušnými přísadami. Dále se provádí ošetření kůže a nehtů na nohou, na ploskách nohou je odstraňována zrohovatělá kůže, puchýře, kuří oka, také eventuální otlačeniny a mozoly. Závěrem masáž chodidla.
  Cena: 520,- Kč

 • Rozšiřující péče
  - Ošetření vrostlých nehtů a počínajících zánětů nehtových valů, které naplní svůj význam zejména při pravidelných, opakovaných ošetřeních a vede zpravidla k dlouhodobému nebo i trvalému zbavení tohoto problému.
  - Extrakce kuřího oka velkého rozsahu nebo dvou a více kuřích ok v rámci klasické pedikúry. Cena: 40,- Kč
  - Zbrušování mykózních nehtů vysokootáčkovou bruskou a aplikace antifungicidního přípravku. Cena: 100,- Kč
  - Lakování nehtů. Cena: 100,- Kč
  - Zdobení nehtů drobnými perličkami, barevnými kamínky, nebo obtisky. Cena: od 20,- Kč podle typu a náročnosti zdobení
  - Francouzské zdobení. Cena: 150,- Kč


 • Gelová technika zdobení a sanace nehtů
  - Potažení přírodních nehtů na nohou UV tvrditelným gelem. Metoda je vůči nehtům šetrná, gel chrání nehty i jejich zdobení proti vnějším vlivům. Cena: 300,- Kč
  - Francouzská manikúra je součástí gelové techniky. Ke zvýraznění volného okraje nehtu bílou nebo jinou barvou je použito rovněž gelu. Toto zdobení se pak s krycí gelovou vrstvou stává kompaktním celkem, který se neloupe a nepoškodí 6-8 týdnů. Gelová manikúra se obnovuje v závislosti intenzitě odrůstání nehtu. Cena: 400,- Kč
  - Rekonstrukce nehtů na nohou poškozených mechanicky, mykózami apod. se provádí speciálními gely, které vyplní poškozený nehet a ochranou před okolním prostředím napomáhají k hojení přírodního nehtu. Následuje vrstva krycího gelu, který vrátí nehtu přirozenou, narůžovělou, barvu a umožní provést např. francouzské nebo jiné zdobení.
  Cena: 300,- Kč


Naše nohy nás ponesou životem, do konce našich dnů. Záleží jen na nás. Jakou péči jim dnes nabídneme, tak nám ony potom poslouží.

Přejeme krásný a plnohodnotný život na zdravých nohou !
Hanákovy stélky řeší:
- vbočený palec
- zborcenou klenbu
- ostruhy, otlaky
- kuří oka
- problémy páteře
Naše studio je členem:
České podiatrické společnosti
Ozdobte Vaše nohy našimi doplňky